Primat

LUNDGRENS Rimfrost

LUNDGRENS · 1 st

Billigast 309 kr på Coop Stora Stuvsta · 1839 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

408 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 168 g pris 309 kr jämförpris 1839 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 168 g pris 309 kr jämförpris 1839 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 168 g pris 309 kr jämförpris 1839 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Sundby Park↗ Sundbyberg · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 168 g pris 309 kr jämförpris 1839 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Orminge↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 168 g pris 309 kr jämförpris 1839 kr/kg

403 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

309 kr310 krjuliaugsepEj listad efter 2 juli · Coop Stora StuvstaEj listad efter 8 aug · Coop Stora Stuvsta309 kr · 26 juni–2 juli · Coop Stora Stuvsta309 kr · 14 juli–8 aug · Coop Stora Stuvsta309 kr · 10 aug–29 sep · Coop Stora Stuvsta309 kr310 krjuliaugsepEj listad efter 2 juli · Coop Stora StuvstaEj listad efter 8 aug · Coop Stora Stuvsta309 kr · 26 juni–2 juli · Coop Stora Stuvsta309 kr · 14 juli–8 aug · Coop Stora Stuvsta309 kr · 10 aug–29 sep · Coop Stora Stuvsta
Coop Stora Stuvsta✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350126716570

Tyck till