Primat

Gottskär Food Chokladbollar Glutenfritt på Willys Värnamo Gröndal

GOTTSKÄR FOOD · 200 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Värnamo Gröndal↗ Värnamo · pris ändrat 26 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 175 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Värnamo Gröndal, billigast först.

  1. 1 City Gross Värnamo↗ 1,4 km · Värnamo · pris ändrat 26 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 179 kr/kg

Lägst pris i landet

333 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Hjertberg↗ Lidköping · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 300 g pris 29 kr jämförpris 97 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat förra veckan förp. 300 g pris 31 kr jämförpris 104 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 300 g pris 33 kr jämförpris 110 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 300 g pris 33 kr jämförpris 110 kr/kg
  5. 5 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 175 kr/kg

327 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 krjuliaugsep34,92 kr · 25 juni–28 sep · Willys Värnamo Gröndal34 kr35 krjuliaugsep34,92 kr · 25 juni–28 sep · Willys Värnamo Gröndal
Willys Värnamo Gröndal

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Värnamo Gröndal · Träffgatan, Gröndal Centrum · 33153 Värnamo

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350135379254 · Alla butiker med varan

Tyck till