Primat

Gottskär Food Chokladbollar Glutenfritt på Willys Malmö Mobilia

GOTTSKÄR FOOD · 200 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Malmö Mobilia↗ Malmö · pris ändrat 26 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 175 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Malmö Mobilia, billigast först.

  1. 1 Hemköp Malmö Triangeln↗ 1,6 km · Malmö · pris ändrat förra veckan pris 36 kr jämförpris 181 kr/kg

Lägst pris i landet

335 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 300 g pris 31 kr jämförpris 104 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum MM - Skene↗ Skene · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 300 g pris 31 kr jämförpris 104 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Hjertberg↗ Lidköping · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 300 g pris 32 kr jämförpris 107 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 300 g pris 33 kr jämförpris 110 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 300 g pris 33 kr jämförpris 110 kr/kg

329 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 krjuliaugsepokt34,92 kr · 30 juni–3 okt · Willys Malmö Mobilia34 kr35 krjuliaugsepokt34,92 kr · 30 juni–3 okt · Willys Malmö Mobilia
Willys Malmö Mobilia

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Mobilia · Trelleborgsvägen 7 · 21432 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350135379254 · Alla butiker med varan

Tyck till