Primat

Rahms Croustades Mini på Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden

RAHMS · 24 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden↗ Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 1,77 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Värtan↗ 1,5 km · Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 50 g pris 43 kr jämförpris 857 kr/kg
  2. 2 Coop Hagastaden↗ 3,0 km · Stockholm · pris ändrat 14 veckor sedan pris 45 kr jämförpris 1,89 kr/st
  3. 3 ICA Fältöversten↗ 1,5 km · Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 50 g pris 47 kr jämförpris 939 kr/kg

Lägst pris i landet

904 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 15 veckor sedan 2 för 60krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 30 kr jämförpris 600 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 24 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ Örebro · pris ändrat 8 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 36 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 26 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 38 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg

898 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

42 kr43 krjuliaugsepokt42,54 kr · 29 juni–2 okt · Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden42 kr43 krjuliaugsepokt42,54 kr · 29 juni–2 okt · Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden
Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Stockholm Djurgårdsstaden · Storängskroken 14-16 · 11542 Stockholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350137710017 · Alla butiker med varan

Tyck till