Primat

Rahms Croustades Mini på Willys Malmö Katrinelund

RAHMS · 24 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Malmö Katrinelund↗ Malmö · pris ändrat förra veckan pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Malmö Katrinelund, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Malmborgs Caroli↗ 1,8 km · Malmö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 50 g pris 40 kr jämförpris 793 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Värnhem↗ 1,0 km · Malmö · pris ändrat 2 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 1,77 kr/st
  3. 3 Hemköp Malmö Triangeln↗ 1,9 km · Malmö · pris ändrat 26 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 1,77 kr/st

Lägst pris i landet

901 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 15 veckor sedan 2 för 60krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 30 kr jämförpris 600 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 23 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ Örebro · pris ändrat 8 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 36 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat förra veckan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 26 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 38 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg

895 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

35 kr36 kr37 krjuliaugsep35,86 kr · 26 juni–23 sep · Willys Malmö Katrinelund36,90 kr · 23 sep–29 sep · Willys Malmö Katrinelund35 kr36 kr37 krjuliaugsep35,86 kr · 26 juni–23 sep · Willys Malmö Katrinelund36,90 kr · 23 sep–29 sep · Willys Malmö Katrinelund
Willys Malmö Katrinelund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Katrinelund · Celsiusgatan 38 · 21214 Malmö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350137710017 · Alla butiker med varan

Tyck till