Primat

Rahms Croustades Mini på Willys Uddevalla C

RAHMS · 24 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Uddevalla C↗ Uddevalla · pris ändrat förra veckan pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Uddevalla C, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Uddevalla↗ 900 m · Uddevalla · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 50 g pris 40 kr jämförpris 794 kr/kg
  2. 2 ICA Spara↗ 550 m · Uddevalla · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 50 g pris 42 kr jämförpris 842 kr/kg

Lägst pris i landet

904 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 15 veckor sedan 2 för 60krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 30 kr jämförpris 600 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 24 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ Örebro · pris ändrat 8 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 36 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 26 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 38 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg

898 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

35 kr36 kr37 krjuliaugsepokt35,86 kr · 29 juni–23 sep · Willys Uddevalla C36,90 kr · 23 sep–2 okt · Willys Uddevalla C35 kr36 kr37 krjuliaugsepokt35,86 kr · 29 juni–23 sep · Willys Uddevalla C36,90 kr · 23 sep–2 okt · Willys Uddevalla C
Willys Uddevalla C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Uddevalla C · Västerlånggatan 8 · 45131 Uddevalla

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350137710017 · Alla butiker med varan

Tyck till