Rahms Croustades Mini på Willys Värnamo Gröndal
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat förra veckan.
- 1 Willys Värnamo Gröndal↗ pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Värnamo Gröndal, billigast först.
- 1 City Gross Värnamo↗ pris 38 kr jämförpris 1,58 kr/st
- 2 ICA Värnamo↗ förp. 50 g pris 43 kr jämförpris 851 kr/kg
Lägst pris i landet
905 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Mora↗
2 för 60krförp. 50 g
ordinarie 39 krpris 30 kr jämförpris 600 kr/kg -
2
ICA Maxi Falun↗
2 för 68krförp. 50 g
ordinarie 39 krpris 34 kr jämförpris 680 kr/kg -
3
ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗
2 för 68krförp. 50 g
ordinarie 36 krpris 34 kr jämförpris 680 kr/kg -
4
ICA Maxi Sundsvall↗
2 för 69krförp. 50 g
ordinarie 39 krpris 35 kr jämförpris 690 kr/kg -
5
ICA Maxi Alingsås↗
2 för 69krförp. 50 g
ordinarie 38 krpris 35 kr jämförpris 690 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Värnamo Gröndal
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Värnamo Gröndal · Träffgatan, Gröndal Centrum · 33153 Värnamo
EAN 7350137710017 · Alla butiker med varan
