Primat

Rahms Croustades Mini på Willys Eskilstuna City

RAHMS · 24 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Eskilstuna City↗ Eskilstuna · pris ändrat förra veckan pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Eskilstuna City, billigast först.

  1. 1 Willys Eskilstuna Smeden↗ 1,7 km · Eskilstuna · pris ändrat förra veckan pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st
  2. 2 City Gross Eskilstuna↗ 1,6 km · Eskilstuna · pris ändrat 26 veckor sedan pris 38 kr jämförpris 1,58 kr/st
  3. 3 Hemköp Eskilstuna City↗ 1,1 km · Eskilstuna · pris ändrat 9 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 1,77 kr/st
  4. 4 Coop Sveaplan Eskilstuna↗ 1,7 km · Eskilstuna · pris ändrat 26 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 1,81 kr/st

Lägst pris i landet

905 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 16 veckor sedan 2 för 60krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 30 kr jämförpris 600 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 24 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ Örebro · pris ändrat 8 veckor sedan 2 för 68krförp. 50 g ordinarie 36 kr pris 34 kr jämförpris 680 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 39 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 26 veckor sedan 2 för 69krförp. 50 g ordinarie 38 kr pris 35 kr jämförpris 690 kr/kg

899 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

35 kr36 kr37 krjuliaugsepokt35,86 kr · 30 juni–23 sep · Willys Eskilstuna City36,90 kr · 23 sep–3 okt · Willys Eskilstuna City35 kr36 kr37 krjuliaugsepokt35,86 kr · 30 juni–23 sep · Willys Eskilstuna City36,90 kr · 23 sep–3 okt · Willys Eskilstuna City
Willys Eskilstuna City

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Eskilstuna City · Kungsgatan 66 · 63221 Eskilstuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350137710017 · Alla butiker med varan

Tyck till