Primat

Jakobsdals Vitlökssalami Haga-petters Skivad på Willys Helsingborg Väla

JAKOBSDALS · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 Willys Helsingborg Väla↗ Helsingborg · pris ändrat 2 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Helsingborg Väla, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Helsingborg↗ 3,5 km · Helsingborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 0,09 st pris 29 kr jämförpris 322 kr/st
  2. 2 Coop Stora Väla Helsingborg↗ 1,3 km · Ödåkra · pris ändrat 2 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 346 kr/kg

Lägst pris i landet

378 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 0,09 st ordinarie 27 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/st
  2. 2 ICA Hansa⚠↗ Malmö · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 0,09 st ordinarie 34 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/st
  3. 3 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 2 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg
  4. 4 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 2 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg
  5. 5 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 2 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg

372 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepKampanj 22,50 kr · 26 juni–29 juni · Willys Helsingborg VälaKampanj 22,50 kr · 3 aug–10 aug · Willys Helsingborg VälaKampanj 20 kr · 28 sep–29 sep · Willys Helsingborg Väla27,90 kr · 26 juni–29 sep · Willys Helsingborg Väla20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepKampanj 22,50 kr · 26 juni–29 juni · Willys Helsingborg VälaKampanj 22,50 kr · 3 aug–10 aug · Willys Helsingborg VälaKampanj 20 kr · 28 sep–29 sep · Willys Helsingborg Väla27,90 kr · 26 juni–29 sep · Willys Helsingborg Väla
Willys Helsingborg Välakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Helsingborg Väla · Ekslingan 3b · 25467 Helsingborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7391196072906 · Alla butiker med varan · Salami – pris idag

Tyck till