Primat

Jakobsdals Vitlökssalami Haga-petters Skivad på Willys Kalmar Hansa City

JAKOBSDALS · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Willys Kalmar Hansa City↗ Kalmar · pris ändrat 4 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kalmar Hansa City, billigast först.

  1. 1 City Gross Kalmar↗ 350 m · Kalmar · pris ändrat förra veckan pris 29 kr jämförpris 322 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kalmar↗ 2,4 km · Kalmar · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 0,09 st pris 30 kr jämförpris 333 kr/st

Lägst pris i landet

373 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 0,09 st ordinarie 27 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/st
  2. 2 ICA Hansa⚠↗ Malmö · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 0,09 st ordinarie 34 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/st
  3. 3 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg
  4. 4 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg
  5. 5 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 4 dagar sedan Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/kg

367 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepoktKampanj 22,50 kr · 3 aug–10 aug · Willys Kalmar Hansa CityKampanj 20 kr · 28 sep–2 okt · Willys Kalmar Hansa City27,90 kr · 29 juni–2 okt · Willys Kalmar Hansa City20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepoktKampanj 22,50 kr · 3 aug–10 aug · Willys Kalmar Hansa CityKampanj 20 kr · 28 sep–2 okt · Willys Kalmar Hansa City27,90 kr · 29 juni–2 okt · Willys Kalmar Hansa City
Willys Kalmar Hansa Citykampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kalmar Hansa City · Bilbyggarvägen 14 · 39356 Kalmar

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7391196072906 · Alla butiker med varan · Salami – pris idag

Tyck till