Primat

JAKOBSDALS Salami Grönppr Haga-Petters

JAKOBSDALS · 90 g

Billigast 20 kr på ICA Maxi Hyllinge · 222 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

100 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 0,09 st ordinarie 27 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/st
  2. 2 ICA Hansa⚠↗ Malmö · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 0,09 st ordinarie 34 kr pris 20 kr jämförpris 222 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat förra veckan förp. 0,09 st ordinarie 28 kr pris 22 kr jämförpris 244 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Malmborgs Caroli↗ Malmö · pris ändrat förra veckan förp. 0,09 st ordinarie 30 kr pris 22 kr jämförpris 244 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat förra veckan 2 för 45krförp. 0,09 st ordinarie 30 kr pris 23 kr jämförpris 250 kr/st

95 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepoktKampanj 20 kr · 8 sep–3 okt · ICA Maxi Hyllinge27,39 kr · 30 juni–3 okt · ICA Maxi Hyllinge20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepoktKampanj 20 kr · 8 sep–3 okt · ICA Maxi Hyllinge27,39 kr · 30 juni–3 okt · ICA Maxi Hyllinge
ICA Maxi Hyllingekampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7391196073002 · Salami – pris idag

Tyck till