Primat

Södervidinge Chiabröd Omega 3 på Hemköp Malmö Triangeln

Södervidinge · 650 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Malmö Triangeln↗ Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 38 kr jämförpris 58 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Malmö Triangeln, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Malmborgs Caroli↗ 1,3 km · Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 700 g pris 38 kr jämförpris 54 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Kronprinsen↗ 1,2 km · Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 38 kr jämförpris 58 kr/kg
  3. 3 Willys Malmö Mobilia↗ 1,6 km · Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 40 kr jämförpris 61 kr/kg

Lägst pris i landet

73 butiker har varan

  1. 1 ICA Simrishamn↗ Simrishamn · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 700 g pris 35 kr jämförpris 50 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 700 g pris 36 kr jämförpris 51 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Ängelholm↗ Ängelholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 700 g pris 36 kr jämförpris 51 kr/kg
  4. 4 ICA Höör↗ Höör · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 700 g pris 36 kr jämförpris 51 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Åhus↗ Åhus · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 700 g pris 36 kr jämförpris 51 kr/kg

67 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

36 kr37 kr38 krjuliaugsepokt36,86 kr · 1 juli–31 aug · Hemköp Malmö Triangeln37,95 kr · 31 aug–4 okt · Hemköp Malmö Triangeln36 kr37 kr38 krjuliaugsepokt36,86 kr · 1 juli–31 aug · Hemköp Malmö Triangeln37,95 kr · 31 aug–4 okt · Hemköp Malmö Triangeln
Hemköp Malmö Triangeln

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Malmö Triangeln · Södra Förstadgatan 58 · 21143 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7391737003239 · Alla butiker med varan

Tyck till