Primat

Surdegsbröd Kalljäst

SÖDERVIDINGE · 500 g

Billigast 38 kr på ICA Simrishamn · 63 kr/kg

Du sparar 9 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

73 butiker har varan

  1. 1 ICA Simrishamn↗ Simrishamn · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 600 g pris 38 kr jämförpris 63 kr/kg
  2. 2 ICA Sjöbo Väst↗ Sjöbo · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 600 g pris 38 kr jämförpris 63 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 600 g ordinarie 43 kr pris 38 kr jämförpris 63 kr/kg
  4. 4 ICA Ängelholm Ängelholm · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 600 g pris 39 kr jämförpris 65 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Klippan↗ Klippan · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 600 g pris 39 kr jämförpris 65 kr/kg

68 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

37 kr38 krjuliaugsep37,80 kr · 24 juni–27 sep · ICA Simrishamn37 kr38 krjuliaugsep37,80 kr · 24 juni–27 sep · ICA Simrishamn
ICA Simrishamn

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7391737003420

Tyck till