Primat

MAM Nappflaska Easy Active 2-pack

MAM · 152 g

Billigast 129 kr på ICA Maxi Östersund · 65 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

94 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 2 st pris 129 kr jämförpris 65 kr/st
  2. 2 Coop Stora Ludvika↗ Ludvika · pris ändrat 2 veckor sedan pris 149 kr jämförpris 980 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Stenungsund↗ Stenungsund · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 2 st pris 149 kr jämförpris 75 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 2 st pris 149 kr jämförpris 75 kr/st
  5. 5 ICA Kvantum Ale↗ Nödinge · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 2 st pris 149 kr jämförpris 75 kr/st

89 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

129 kr130 krjuliaugsep129 kr · 26 juni–29 sep · ICA Maxi Östersund129 kr130 krjuliaugsep129 kr · 26 juni–29 sep · ICA Maxi Östersund
ICA Maxi Östersund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7392855121591

Tyck till