Primat

Nyhléns Hugosons Falukorv Alspånsrökt på Coop Teg, Umeå

NYHLENHUGOSON · 800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Coop Teg↗ Umeå · pris ändrat 6 veckor sedan pris 68 kr jämförpris 85 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Teg, billigast först.

  1. 1 Willys Umeå Syd↗ 1,5 km · Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan pris 65 kr jämförpris 81 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Kronoparken↗ 3,7 km · Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 0,8 st pris 65 kr jämförpris 82 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Umeå↗ 3,6 km · Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 0,8 st pris 66 kr jämförpris 83 kr/st
  4. 4 Coop Stora Avion↗ 1,5 km · Umeå · pris ändrat 6 veckor sedan pris 68 kr jämförpris 85 kr/kg

Lägst pris i landet

106 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 0,8 st pris 59 kr jämförpris 73 kr/st
  2. 2 ICA Nära Boliden↗ Boliden · pris ändrat igår förp. 0,8 st ordinarie 70 kr pris 60 kr jämförpris 75 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 0,8 st pris 61 kr jämförpris 76 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Lillänge↗ Östersund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 0,8 st pris 61 kr jämförpris 77 kr/st
  5. 5 ICA Robertsfors↗ Robertsfors · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 0,8 st pris 64 kr jämförpris 80 kr/st

100 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

48 kr55 kr62 kr69 krjuliaugsepEj listad efter 29 juli · Coop TegKampanj 48,90 kr · 26 juni–24 juli · Coop Teg68,10 kr · 26 juni–24 juli · Coop Teg48,90 kr · 24 juli–29 juli · Coop Teg68,10 kr · 13 aug–29 sep · Coop Teg48 kr55 kr62 kr69 krjuliaugsepEj listad efter 29 juli · Coop TegKampanj 48,90 kr · 26 juni–24 juli · Coop Teg68,10 kr · 26 juni–24 juli · Coop Teg48,90 kr · 24 juli–29 juli · Coop Teg68,10 kr · 13 aug–29 sep · Coop Teg
Coop Tegkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Teg · Tegsplan 3A · 90420 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7393263064340 · Alla butiker med varan · Falukorv – pris idag

Tyck till