Primat

Nyhlenhugoson Falukorv Alspånsrökt på Willys Sundsvall Ortviken

NYHLENHUGOSON · 800 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Sundsvall Ortviken↗ Sundsvall · pris ändrat förra veckan pris 65 kr jämförpris 81 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sundsvall Ortviken, billigast först.

  1. 1 Coop Haga Sundsvall↗ 800 m · Sundsvall · pris ändrat 15 veckor sedan pris 68 kr jämförpris 85 kr/kg
  2. 2 City Gross Sundsvall↗ 2,0 km · Sundsvall · pris ändrat förra veckan pris 69 kr jämförpris 86 kr/kg

Lägst pris i landet

106 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 0,8 st pris 59 kr jämförpris 73 kr/st
  2. 2 ICA Nära Boliden↗ Boliden · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 0,8 st ordinarie 70 kr pris 60 kr jämförpris 75 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 0,8 st pris 61 kr jämförpris 76 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Lillänge↗ Östersund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 0,8 st pris 61 kr jämförpris 77 kr/st
  5. 5 ICA Robertsfors↗ Robertsfors · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 0,8 st pris 64 kr jämförpris 80 kr/st

100 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

63 kr64 kr65 krjuliaugsepokt63,31 kr · 28 juni–23 sep · Willys Sundsvall Ortviken64,90 kr · 23 sep–1 okt · Willys Sundsvall Ortviken63 kr64 kr65 krjuliaugsepokt63,31 kr · 28 juni–23 sep · Willys Sundsvall Ortviken64,90 kr · 23 sep–1 okt · Willys Sundsvall Ortviken
Willys Sundsvall Ortviken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sundsvall Ortviken · Ortviksvägen 8 · 85633 Sundsvall

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7393263064340 · Alla butiker med varan · Falukorv – pris idag

Tyck till