Primat

Nyhlenhugoson Falukorv Alspånsrökt på Willys Skellefteå Solbacken

NYHLENHUGOSON · 800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 dagar sedan.

  1. 1 Willys Skellefteå Solbacken↗ Skellefteå · pris ändrat 6 dagar sedan pris 65 kr jämförpris 81 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Skellefteå Solbacken, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Skellefteå↗ 150 m · Skellefteå · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 0,8 st pris 65 kr jämförpris 82 kr/st
  2. 2 Coop Stora Norrböle↗ 2,9 km · Skellefteå · pris ändrat 15 veckor sedan pris 68 kr jämförpris 85 kr/kg
  3. 3 Coop City Skellefteå↗ 3,8 km · Skellefteå · pris ändrat 15 veckor sedan pris 68 kr jämförpris 85 kr/kg

Lägst pris i landet

106 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 0,8 st pris 59 kr jämförpris 73 kr/st
  2. 2 ICA Nära Boliden↗ Boliden · pris ändrat igår förp. 0,8 st ordinarie 70 kr pris 60 kr jämförpris 75 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 0,8 st pris 61 kr jämförpris 76 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Lillänge↗ Östersund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 0,8 st pris 61 kr jämförpris 77 kr/st
  5. 5 ICA Robertsfors↗ Robertsfors · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 0,8 st pris 64 kr jämförpris 80 kr/st

100 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

63 kr64 kr65 krjuliaugsep63,31 kr · 26 juni–23 sep · Willys Skellefteå Solbacken64,90 kr · 23 sep–29 sep · Willys Skellefteå Solbacken63 kr64 kr65 krjuliaugsep63,31 kr · 26 juni–23 sep · Willys Skellefteå Solbacken64,90 kr · 23 sep–29 sep · Willys Skellefteå Solbacken
Willys Skellefteå Solbacken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Skellefteå Solbacken · Varugatan 5 · 93176 Skellefteå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7393263064340 · Alla butiker med varan · Falukorv – pris idag

Tyck till