Primat

Byns Gårdar Ägg Dalarna Medium/large på Willys Falun Svalan

Byns Gårdar · 15 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Falun Svalan↗ Falun · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Falun Svalan, billigast först.

  1. 1 Hemköp Falun C↗ 1,7 km · Falun · pris ändrat 26 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 2,84 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ 2,5 km · Falun · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 795 g pris 45 kr jämförpris 57 kr/kg

Lägst pris i landet

22 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 795 g pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg
  2. 2 ICA Orsahallen Orsa · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 795 g pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg
  3. 3 Willys Borlänge Kupolen↗ Borlänge · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st
  4. 4 Willys Sandviken Linggatan↗ Sandviken · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st
  5. 5 Willys Bollnäs Asea↗ Bollnäs · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st

16 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr37 kr40 kr43 krjuliaugsepokt41,54 kr · 29 juni–3 aug · Willys Falun Svalan34,90 kr · 3 aug–10 aug · Willys Falun Svalan41,54 kr · 10 aug–23 sep · Willys Falun Svalan39,90 kr · 23 sep–2 okt · Willys Falun Svalan34 kr37 kr40 kr43 krjuliaugsepokt41,54 kr · 29 juni–3 aug · Willys Falun Svalan34,90 kr · 3 aug–10 aug · Willys Falun Svalan41,54 kr · 10 aug–23 sep · Willys Falun Svalan39,90 kr · 23 sep–2 okt · Willys Falun Svalan
Willys Falun Svalan

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Falun Svalan · Norra Järnvägsgatan 25 · 79135 Falun

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7394122002152 · Alla butiker med varan

Tyck till