Primat

Dolce Gusto Kaffekapslar Café Au Lait 16-pack på Coop Sälen

Dolce Gusto · 160 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Sälen, billigast först.

  1. 1 ICA Nära Sälen↗ 150 m · Sälen · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 16 st pris 70 kr jämförpris 4,38 kr/st

Lägst pris i landet

517 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Helsingborg↗ Helsingborg · pris ändrat igår förp. 16 st ordinarie 63 kr pris 55 kr jämförpris 3,44 kr/st
  2. 2 ICA Nära Björknäs↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 16 st pris 56 kr jämförpris 3,49 kr/st
  3. 3 ICA Nära Trångsund↗ Trångsund · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 16 st pris 56 kr jämförpris 3,50 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 112krförp. 16 st ordinarie 63 kr pris 56 kr jämförpris 3,50 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat förra veckan 2 för 115krförp. 16 st ordinarie 61 kr pris 58 kr jämförpris 3,59 kr/st

512 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

62 kr67 kr72 kr77 krjuliaugsepoktEj listad efter 30 juli · Coop SälenEj listad efter 19 aug · Coop SälenEj listad efter 29 sep · Coop SälenKampanj 62,50 kr · 7 juli–29 juli · Coop Sälen75,67 kr · 7 juli–30 juli · Coop Sälen75,67 kr · 5 aug–19 aug · Coop Sälen75,67 kr · 15 sep–29 sep · Coop Sälen62 kr67 kr72 kr77 krjuliaugsepoktEj listad efter 30 juli · Coop SälenEj listad efter 19 aug · Coop SälenEj listad efter 29 sep · Coop SälenKampanj 62,50 kr · 7 juli–29 juli · Coop Sälen75,67 kr · 7 juli–30 juli · Coop Sälen75,67 kr · 5 aug–19 aug · Coop Sälen75,67 kr · 15 sep–29 sep · Coop Sälen
Coop Sälenkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Sälen · Sälenvägen 15 · 78067 Sälen

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7613033174667 · Alla butiker med varan · Kaffekapslar – pris idag

Tyck till