Primat

CESAR Selection Mixbitar Sås

CESAR · 1200 g

Billigast 174 kr på ICA Charlottenborg · 72 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

239 butiker har varan

  1. 1 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 2400 g pris 174 kr jämförpris 72 kr/kg
  2. 2 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 2400 g pris 178 kr jämförpris 74 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Vetlanda↗ Vetlanda · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 2400 g pris 178 kr jämförpris 74 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Ängelholm↗ Ängelholm · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 2400 g pris 178 kr jämförpris 74 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 2400 g pris 178 kr jämförpris 74 kr/kg

234 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

173 kr174 krjuliaugsep173,95 kr · 27 juni–30 sep · ICA Charlottenborg173 kr174 krjuliaugsep173,95 kr · 27 juni–30 sep · ICA Charlottenborg
ICA Charlottenborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8410136024221

Tyck till