Primat

MR BROWNIE Galatic Brownie

MR BROWNIE · 8 st

Billigast 22 kr på ICA Maxi Löddeköpinge · 110 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

367 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 28 kr pris 22 kr jämförpris 110 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Helsingborg↗ Helsingborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 28 kr pris 22 kr jämförpris 110 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 9 veckor sedan 2 för 49krförp. 200 g ordinarie 32 kr pris 25 kr jämförpris 123 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat idag förp. 200 g ordinarie 28 kr pris 25 kr jämförpris 125 kr/kg
  5. 5 ICA Nära Stora Mellösa↗ Stora Mellösa · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 200 g ordinarie 31 kr pris 25 kr jämförpris 125 kr/kg

362 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

22 kr25 kr28 kr31 krjuliaugsep28,34 kr · 26 juni–21 sep · ICA Maxi Löddeköpinge22 kr · 21 sep–29 sep · ICA Maxi Löddeköpinge22 kr25 kr28 kr31 krjuliaugsep28,34 kr · 26 juni–21 sep · ICA Maxi Löddeköpinge22 kr · 21 sep–29 sep · ICA Maxi Löddeköpinge
ICA Maxi Löddeköpinge

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8411037892490

Tyck till