Primat

Dolce Gusto Kaffekapslar Grande Intenso på ICA Östra Husby, Vikbolandet

Dolce Gusto · 132,8 g

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 ICA Östra Husby↗ Vikbolandet · pris ändrat 25 veckor sedan pris 72 kr jämförpris 4,51 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Östra Husby, billigast först.

  1. 1 ICA Söderköping↗ 18 km · Söderköping · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 16 st pris 66 kr jämförpris 4,13 kr/st

Lägst pris i landet

476 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 9 veckor sedan 2 för 112krförp. 16 st ordinarie 63 kr pris 56 kr jämförpris 3,50 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 16 st pris 57 kr jämförpris 3,55 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 3 dagar sedan 2 för 115krförp. 16 st ordinarie 61 kr pris 58 kr jämförpris 3,59 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 16 st pris 58 kr jämförpris 3,60 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Katrineholm↗ Katrineholm · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 118krförp. 16 st ordinarie 63 kr pris 59 kr jämförpris 3,69 kr/st

470 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

72 kr73 krjuliaugsep72,10 kr · 25 juni–28 sep · ICA Östra Husby72 kr73 krjuliaugsep72,10 kr · 25 juni–28 sep · ICA Östra Husby
ICA Östra Husby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Östra Husby · Bygdevägen 7, Östra Husby · 61024 Vikbolandet

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8445290448668 · Alla butiker med varan

Tyck till