Primat

NESTLÉ Min Fullkornsgröt Jordgubb & banan 1-3 år på Coop Stora Stuvsta, Huddinge

NESTLÉ · 16 st

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 5 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 95 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Stuvsta, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Huddinge↗ 2,3 km · Huddinge · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 450 g pris 43 kr jämförpris 95 kr/kg
  2. 2 ICA Hagsätra↗ 1,3 km · Bandhagen · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 2048 g pris 62 kr jämförpris 30 kr/kg

Lägst pris i landet

369 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Styckåsen↗ Arvika · pris ändrat 16 veckor sedan förp. 450 g pris 42 kr jämförpris 92 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 42 kr jämförpris 92 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Bollnäs↗ Bollnäs · pris ändrat förra veckan förp. 450 g pris 42 kr jämförpris 92 kr/kg
  4. 4 Coop Hämta Söderhamn↗ Söderhamn · pris ändrat förra veckan förp. 450 g pris 42 kr jämförpris 92 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Österåker↗ Åkersberga · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 2048 g pris 43 kr jämförpris 21 kr/kg

363 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

42 kr43 krjuliaugsepoktEj listad efter 15 aug · Coop Stora Stuvsta42,54 kr · 28 juni–15 aug · Coop Stora Stuvsta42,54 kr · 26 aug–1 okt · Coop Stora Stuvsta42 kr43 krjuliaugsepoktEj listad efter 15 aug · Coop Stora Stuvsta42,54 kr · 28 juni–15 aug · Coop Stora Stuvsta42,54 kr · 26 aug–1 okt · Coop Stora Stuvsta
Coop Stora Stuvsta✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Stuvsta · Ågestavägen 1 · 14137 Huddinge

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8445290805041 · Alla butiker med varan

Tyck till