Primat

Dolce Gusto Kaffekapslar KitKat 16-pack

Dolce Gusto · 256 g

Billigast 56 kr på ICA Maxi Nacka · 3,50 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

318 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 9 veckor sedan 2 för 112krförp. 16 st ordinarie 63 kr pris 56 kr jämförpris 3,50 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 115krförp. 16 st ordinarie 61 kr pris 58 kr jämförpris 3,59 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Katrineholm↗ Katrineholm · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 118krförp. 16 st ordinarie 63 kr pris 59 kr jämförpris 3,69 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan 2 för 118krförp. 16 st ordinarie 62 kr pris 59 kr jämförpris 3,69 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 16 st pris 61 kr jämförpris 3,84 kr/st

313 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

56 kr59 kr62 kr65 krjuliaugsepKampanj 56 kr · 23 juli–30 sep · ICA Maxi Nacka63,30 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Nacka56 kr59 kr62 kr65 krjuliaugsepKampanj 56 kr · 23 juli–30 sep · ICA Maxi Nacka63,30 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Nacka
ICA Maxi Nackakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8445291179653 · Kaffekapslar – pris idag

Tyck till