Primat

Nescafé Ice Coffee Frappé på Hemköp Helsingborg Stattena

NESCAFÉ · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Helsingborg Stattena↗ Helsingborg · pris ändrat 26 veckor sedan pris 30 kr jämförpris 3,78 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Helsingborg Stattena, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Helsingborg↗ 1,4 km · Helsingborg · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 112 g pris 25 kr jämförpris 222 kr/kg

Lägst pris i landet

731 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Mariestad↗ Mariestad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 39krförp. 112 g ordinarie 26 kr pris 20 kr jämförpris 174 kr/kg
  2. 2 ICA Norby⚠↗ Uppsala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 112 g pris 20 kr jämförpris 179 kr/kg
  3. 3 ICA Nära Bodi⚠↗ Stånga · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 40krförp. 112 g pris 20 kr jämförpris 179 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Örebro↗ Örebro · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 112 g ordinarie 26 kr pris 20 kr jämförpris 179 kr/kg
  5. 5 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan 45,00, 2 för ordinarie 25 kr pris 23 kr jämförpris 2,81 kr/st

725 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

30 kr31 krjuliaugsepokt30,23 kr · 30 juni–3 okt · Hemköp Helsingborg Stattena30 kr31 krjuliaugsepokt30,23 kr · 30 juni–3 okt · Hemköp Helsingborg Stattena
Hemköp Helsingborg Stattena

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Helsingborg Stattena · Stattena Centrum 6 · 25444 Helsingborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8445291509207 · Alla butiker med varan

Tyck till