Primat

Resorb Vätskeersättning Orginal Vinteräpple

Resorb · 90 g

Billigast 43 kr på ICA Maxi Örebro Boglundsängen · 2,15 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

54 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ Örebro · pris ändrat igår förp. 20 st pris 43 kr jämförpris 2,15 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Borlänge↗ Borlänge · pris ändrat igår förp. 20 st pris 43 kr jämförpris 2,15 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat igår förp. 20 st pris 43 kr jämförpris 2,15 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Malmö↗ Malmö · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 46 kr pris 44 kr jämförpris 2,20 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 20 st pris 44 kr jämförpris 2,22 kr/st

49 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

42 kr43 kr44 kr45 krjuliaugsep44,38 kr · 26 sep–29 sep · ICA Maxi Örebro Boglundsängen42,90 kr · 29 sep–30 sep · ICA Maxi Örebro Boglundsängen42 kr43 kr44 kr45 krjuliaugsep44,38 kr · 26 sep–29 sep · ICA Maxi Örebro Boglundsängen42,90 kr · 29 sep–30 sep · ICA Maxi Örebro Boglundsängen
ICA Maxi Örebro Boglundsängen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8445291688971

Tyck till