Primat

Maggi Buljong Mörk Oxe på Willys Kiruna Centrum

MAGGI · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Kiruna Centrum↗ Kiruna · pris ändrat förra veckan 2 för 24 kr pris 12 kr jämförpris 1,50 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kiruna Centrum, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Kiruna↗ 2,5 km · Kiruna · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 80 g pris 16 kr jämförpris 200 kr/kg

Lägst pris i landet

606 butiker har varan

  1. 1 ICA Norrköp↗ Norrtälje · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 4000 ml ordinarie 18 kr pris 9 kr jämförpris 2,25 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Barkarbystaden↗ Järfälla · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 4000 ml pris 12 kr jämförpris 3,06 kr/l
  3. 3 City Gross Malmö Stora Bernstorp↗ Arlöv · pris ändrat 4 veckor sedan 2 för 25kr ordinarie 15 kr pris 13 kr jämförpris 1,56 kr/st
  4. 4 City Gross Borås↗ Borås · pris ändrat 4 veckor sedan 2 för 25kr ordinarie 15 kr pris 13 kr jämförpris 1,56 kr/st
  5. 5 City Gross Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 4 veckor sedan 2 för 25kr ordinarie 15 kr pris 13 kr jämförpris 1,56 kr/st

600 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

12 kr16 kr20 kr24 krjuliaugsepoktKampanj 12 kr · 22 sep–2 okt · Willys Kiruna Centrum24 kr · 31 aug–22 sep · Willys Kiruna Centrum14,90 kr · 22 sep–2 okt · Willys Kiruna Centrum12 kr16 kr20 kr24 krjuliaugsepoktKampanj 12 kr · 22 sep–2 okt · Willys Kiruna Centrum24 kr · 31 aug–22 sep · Willys Kiruna Centrum14,90 kr · 22 sep–2 okt · Willys Kiruna Centrum
Willys Kiruna Centrumkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kiruna Centrum · Storhandelsgatan 2 · 98130 Kiruna

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 8585002441461 · Alla butiker med varan · Buljong – pris idag

Tyck till