Primat

Senseo Kaffekapslar Classic Medium 36-pack

Senseo · 250 g

Billigast 59 kr på ICA Maxi Västervik · 1,63 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

378 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 18 veckor sedan förp. 36 st pris 59 kr jämförpris 1,63 kr/st
  2. 2 ICA Lindome↗ Lindome · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 36 st pris 60 kr jämförpris 1,67 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Bäckebol↗ Hisings Backa · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 36 st pris 60 kr jämförpris 1,67 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Häggvik↗ Sollentuna · pris ändrat 18 veckor sedan förp. 36 st pris 60 kr jämförpris 1,67 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 18 veckor sedan förp. 36 st pris 60 kr jämförpris 1,68 kr/st

373 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

58 kr59 krjuliaugsep58,64 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Västervik58 kr59 krjuliaugsep58,64 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Västervik
ICA Maxi Västervik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8711000341001 · Kaffekapslar – pris idag

Tyck till