L'Or Kaffekapslar Espresso Chocolate 10-pack på Coop Stora Sundsvall
Spara som favoritVaran finns inte i butiken just nu.
Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Stora Sundsvall, billigast först.
-
1
ICA Maxi Sundsvall↗
4 för 136krförp. 10 st
ordinarie 37 krpris 34 kr jämförpris 3,40 kr/st
Lägst pris i landet
501 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Ronneby↗
5 för 155krförp. 10 st
ordinarie 38 krpris 31 kr jämförpris 3,10 kr/st -
2
ICA Kvantum Vellinge↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 39 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
3
ICA Kvantum Södra Sandby↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 39 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
4
ICA Maxi Växjö↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 37 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
5
ICA Kvantum Ystad↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 39 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Sundsvall✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Stora Coop Sundsvall · Gesällvägen 5 · 86341 Sundsvall
EAN 8711000488188 · Alla butiker med varan · Kaffekapslar – pris idag
