Primat

L'Or Kaffekapsel Chocolate på ICA Nykvarn

L'Or · 52 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 ICA Nykvarn Nykvarn · pris ändrat 5 veckor sedan pris 40 kr jämförpris 3,97 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Nykvarn, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ 8,4 km · Södertälje · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 10 st pris 39 kr jämförpris 3,91 kr/st
  2. 2 ICA Nära Enhörna, Södertälje↗ 9,8 km · Enhörna · pris ändrat 18 veckor sedan förp. 10 st pris 44 kr jämförpris 4,42 kr/st

Lägst pris i landet

507 butiker har varan

  1. 1 ICA Bjästa↗ Bjästa · pris ändrat 3 veckor sedan 2 för 65krförp. 10 st ordinarie 41 kr pris 33 kr jämförpris 3,25 kr/st
  2. 2 ICA Kvantum Vellinge↗ Vellinge · pris ändrat 3 dagar sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 39 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Södra Sandby↗ Södra Sandby · pris ändrat 3 dagar sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 39 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 37 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  5. 5 ICA Kvantum Ystad↗ Ystad · pris ändrat 3 dagar sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 39 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st

501 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr35 kr38 kr41 krjuliaugsepoktKampanj 32,50 kr · 24 aug–31 aug · ICA Nykvarn39,65 kr · 24 aug–1 okt · ICA Nykvarn32 kr35 kr38 kr41 krjuliaugsepoktKampanj 32,50 kr · 24 aug–31 aug · ICA Nykvarn39,65 kr · 24 aug–1 okt · ICA Nykvarn
ICA Nykvarnkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

ICA Supermarket Nykvarn · Centrumvägen 18 · 15530 Nykvarn

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8711000488188 · Alla butiker med varan · Kaffepris idag

Tyck till