L'Or Kaffekapslar Pumpkin Spice 10-pack
Billigast 33 kr på ICA Kvantum Vellinge · 3,30 kr/st
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
465 butiker har varan
-
1
ICA Kvantum Vellinge↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 39 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
2
ICA Kvantum Södra Sandby↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 39 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
3
ICA Maxi Västervik↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 38 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
4
ICA Maxi Växjö↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 37 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st -
5
ICA Kvantum Ystad↗
3 för 99krförp. 10 st
ordinarie 39 krpris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
ICA Kvantum Vellingekampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 8711000581049 · Kaffekapslar – pris idag
