Gb Glace Piggelin Flerpack Glass på Hemköp Leksand
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 5 veckor sedan.
- 1 Hemköp Leksand↗ pris 49 kr jämförpris 4,92 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Hemköp Leksand, billigast först.
-
1
Coop Leksand↗
3 för 99:-förp. 550 ml
ordinarie 51 krpris 33 kr jämförpris 60 kr/l
Lägst pris i landet
1192 butiker har varan
- 1 Coop Högdalen⚠↗ 3 för 99:-förp. 550 ml pris 33 kr jämförpris 60 kr/l
- 2 Coop Nynäshamn⚠↗ 3 för 99:-förp. 550 ml pris 33 kr jämförpris 60 kr/l
- 3 Coop Gnesta⚠↗ 3 för 99:-förp. 550 ml pris 33 kr jämförpris 60 kr/l
- 4 Coop Tungelsta⚠↗ 3 för 99:-förp. 550 ml pris 33 kr jämförpris 60 kr/l
-
5
Coop Västerhaninge Centrum↗
3 för 99:-förp. 550 ml
ordinarie 53 krpris 33 kr jämförpris 60 kr/l
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Hemköp Leksand
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Hemköp Leksand · Leksandsvägen 24 · 79331 Leksand
EAN 8711327549265 · Alla butiker med varan · Glass – pris idag
