Gb Glace Päronsplitt Flerpack Glass på Willys Älvängen Handelsplats
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Älvängen Handelsplats↗ pris 42 kr jämförpris 4,15 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Älvängen Handelsplats, billigast först.
-
1
Coop Älvängen↗
3 för 99:-förp. 540 ml
ordinarie 51 krpris 33 kr jämförpris 61 kr/l - 2 ICA Älvängen↗ pris 49 kr jämförpris 4,90 kr/st
Lägst pris i landet
1193 butiker har varan
- 1 Coop Högdalen⚠↗ 3 för 99:-förp. 540 ml pris 33 kr jämförpris 61 kr/l
- 2 Coop Nynäshamn⚠↗ 3 för 99:-förp. 540 ml pris 33 kr jämförpris 61 kr/l
- 3 Coop Gnesta⚠↗ 3 för 99:-förp. 540 ml pris 33 kr jämförpris 61 kr/l
- 4 Coop Tungelsta⚠↗ 3 för 99:-förp. 540 ml pris 33 kr jämförpris 61 kr/l
-
5
Coop Västerhaninge Centrum
3 för 99:-förp. 540 ml
ordinarie 53 krpris 33 kr jämförpris 61 kr/l
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Älvängen Handelsplatskampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Älvängen Handelsplats · Svenstorpsvägen 12-14 · 44638 Älvängen
EAN 8711327549364 · Alla butiker med varan · Glass – pris idag
