Primat

Knorr Köttbuljong 12-pack på Coop Stora Sundsvall

Knorr · 12 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Sundsvall, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Sundsvall↗ 150 m · Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan pris 19 kr jämförpris 1,57 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Sundsvall↗ 800 m · Sundsvall · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 6000 ml pris 19 kr jämförpris 3,16 kr/l

Lägst pris i landet

1389 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ Södertälje · pris ändrat 5 veckor sedan 2 för 30krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 15 kr jämförpris 2,50 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 32krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 16 kr jämförpris 2,67 kr/l
  3. 3 ICA Älvsbyn⚠↗ Älvsbyn · pris ändrat förra veckan 2 för 32krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 16 kr jämförpris 2,67 kr/l
  4. 4 ICA Alvesta↗ Alvesta · pris ändrat 5 veckor sedan 2 för 32krförp. 6000 ml ordinarie 18 kr pris 16 kr jämförpris 2,67 kr/l
  5. 5 ICA Östhammar↗ Östhammar · pris ändrat 5 veckor sedan 2 för 33krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 17 kr jämförpris 2,75 kr/l

1384 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

10 kr11 krjuliaugsepoktEj listad efter 31 aug · Coop Stora Sundsvall10 kr · 24 aug–31 aug · Coop Stora Sundsvall10 kr11 krjuliaugsepoktEj listad efter 31 aug · Coop Stora Sundsvall10 kr · 24 aug–31 aug · Coop Stora Sundsvall
Coop Stora Sundsvall✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Stora Coop Sundsvall · Gesällvägen 5 · 86341 Sundsvall

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 8712100750588 · Alla butiker med varan · Buljong – pris idag

Tyck till