Primat

HELLMANN'S Roasted Garlic Mayonnaise

HELLMANN'S · 250 ml

Billigast 20 kr på ICA Jämjö · 80 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

453 butiker har varan

  1. 1 ICA Jämjö↗ Jämjö · pris ändrat förra veckan förp. 250 g ordinarie 31 kr pris 20 kr jämförpris 80 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 11 veckor sedan 2 för 50krförp. 250 g ordinarie 28 kr pris 25 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Markaryd↗ Markaryd · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 250 g pris 25 kr jämförpris 100 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 250 g pris 27 kr jämförpris 106 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Ängelholm↗ Ängelholm · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 250 g pris 27 kr jämförpris 106 kr/kg

448 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

20 kr24 kr28 kr32 krjuliaugsepKampanj 20 kr · 20 juli–27 juli · ICA Jämjö31,18 kr · 27 juni–18 sep · ICA Jämjö20 kr · 18 sep–30 sep · ICA Jämjö20 kr24 kr28 kr32 krjuliaugsepKampanj 20 kr · 20 juli–27 juli · ICA Jämjö31,18 kr · 27 juni–18 sep · ICA Jämjö20 kr · 18 sep–30 sep · ICA Jämjö
ICA Jämjökampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8712566175086

Tyck till