Primat

Knorr Kalvbuljong Tärningar på Hemköp Halmstad C

Knorr · 6 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Hemköp Halmstad C↗ Halmstad · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 14 kr pris 10 kr jämförpris 1,67 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Halmstad C, billigast först.

  1. 1 Coop Gamletull Halmstad⚠↗ 600 m · Halmstad · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Högskolan↗ 1,7 km · Halmstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 3000 ml pris 13 kr jämförpris 4,40 kr/l

Lägst pris i landet

1025 butiker har varan

  1. 1 Coop Högdalen⚠↗ Bandhagen · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 Coop Nynäshamn⚠↗ Nynäshamn · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  3. 3 Coop Gnesta⚠↗ Gnesta · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  4. 4 Coop Tungelsta⚠↗ Tungelsta · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  5. 5 Coop Västerhaninge Centrum↗ Västerhaninge · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg

1019 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

10 kr12 kr14 kr16 krjuliaugsepoktEj listad efter 2 juli · Hemköp Halmstad CEj listad efter 14 aug · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 30 juni–2 juli · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 3 juli–14 aug · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 15 aug–17 aug · Hemköp Halmstad C10 kr · 17 aug–24 aug · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 24 aug–29 sep · Hemköp Halmstad C10 kr · 29 sep–3 okt · Hemköp Halmstad C10 kr12 kr14 kr16 krjuliaugsepoktEj listad efter 2 juli · Hemköp Halmstad CEj listad efter 14 aug · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 30 juni–2 juli · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 3 juli–14 aug · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 15 aug–17 aug · Hemköp Halmstad C10 kr · 17 aug–24 aug · Hemköp Halmstad C13,72 kr · 24 aug–29 sep · Hemköp Halmstad C10 kr · 29 sep–3 okt · Hemköp Halmstad C
Hemköp Halmstad C✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Halmstad C · Brogatan 14-16 · 30243 Halmstad

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 8720182144287 · Alla butiker med varan · Buljong – pris idag

Tyck till