Primat

PG tips Svart te 40-pack på Coop Stora Ljusdal

PG tips · 116 g

Pris i butiken

Pris ändrat 9 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Ljusdal↗ Ljusdal · pris ändrat 9 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 314 kr/kg

Lägst pris i landet

472 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 40 st pris 29 kr jämförpris 0,73 kr/st
  2. 2 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 40 st pris 29 kr jämförpris 0,73 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Hörby↗ Hörby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 40 st pris 29 kr jämförpris 0,73 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Nässjö↗ Nässjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 40 st pris 29 kr jämförpris 0,73 kr/st
  5. 5 ICA Kvantum Jätten↗ Trollhättan · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 40 st pris 29 kr jämförpris 0,73 kr/st

466 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

36 kr37 krjuliaugsepoktEj listad efter 24 juli · Coop Stora Ljusdal36,44 kr · 30 juni–24 juli · Coop Stora Ljusdal36,44 kr · 28 juli–3 okt · Coop Stora Ljusdal36 kr37 krjuliaugsepoktEj listad efter 24 juli · Coop Stora Ljusdal36,44 kr · 30 juni–24 juli · Coop Stora Ljusdal36,44 kr · 28 juli–3 okt · Coop Stora Ljusdal
Coop Stora Ljusdal✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Ljusdal · Norra Järnvägsgatan 27 · 82732 Ljusdal

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8720608039593 · Alla butiker med varan · Te – pris idag

Tyck till