Primat

Knorr Kycklingbuljong på Coop Stora Väla Helsingborg, Ödåkra

KNORR · 120 g

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 Coop Stora Väla Helsingborg↗ Ödåkra · pris ändrat igår pris 19 kr jämförpris 158 kr/kg

Lägst pris i landet

477 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat igår 2 för 30krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 15 kr jämförpris 2,50 kr/l
  2. 2 ICA Älvsbyn⚠↗ Älvsbyn · pris ändrat förra veckan 2 för 32krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 16 kr jämförpris 2,67 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Hälla↗ Västerås · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 35krförp. 6000 ml ordinarie 19 kr pris 18 kr jämförpris 2,92 kr/l
  4. 4 ICA Bankeryd↗ Bankeryd · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 6000 ml pris 18 kr jämförpris 2,97 kr/l
  5. 5 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 6000 ml pris 18 kr jämförpris 2,98 kr/l

471 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

18 kr19 kr20 krjuliaugsepoktEj listad efter 16 sep · Coop Stora Väla Helsingborg19,50 kr · 2 sep–16 sep · Coop Stora Väla Helsingborg19,50 kr · 19 sep–2 okt · Coop Stora Väla Helsingborg18,95 kr · 2 okt–3 okt · Coop Stora Väla Helsingborg18 kr19 kr20 krjuliaugsepoktEj listad efter 16 sep · Coop Stora Väla Helsingborg19,50 kr · 2 sep–16 sep · Coop Stora Väla Helsingborg19,50 kr · 19 sep–2 okt · Coop Stora Väla Helsingborg18,95 kr · 2 okt–3 okt · Coop Stora Väla Helsingborg
Coop Stora Väla Helsingborg✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Väla Helsingborg · Björkavägen 97 · 26035 Ödåkra

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 8721497012278 · Alla butiker med varan · Buljong – pris idag

Tyck till