Primat

NONGSHIM Shin Ramyun Noodle Soup

NONGSHIM · 120 g

Billigast 14 kr på ICA Maxi Borås · 21 kr/l

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

521 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Borås↗ Borås · pris ändrat 16 veckor sedan 4 för 55krförp. 670 ml ordinarie 17 kr pris 14 kr jämförpris 21 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 28krförp. 670 ml ordinarie 17 kr pris 14 kr jämförpris 21 kr/l
  3. 3 ICA Kvantum Falkenberg↗ Falkenberg · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 42,64krförp. 670 ml ordinarie 17 kr pris 14 kr jämförpris 21 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Häggvik↗ Sollentuna · pris ändrat 17 veckor sedan 5 för 75krförp. 670 ml ordinarie 17 kr pris 15 kr jämförpris 22 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Hälla↗ Västerås · pris ändrat 7 veckor sedan 4 för 60krförp. 670 ml ordinarie 17 kr pris 15 kr jämförpris 22 kr/l

516 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

13 kr15 kr17 kr19 krjuliaugsepoktKampanj 13,75 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Borås16,93 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Borås13 kr15 kr17 kr19 krjuliaugsepoktKampanj 13,75 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Borås16,93 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Borås
ICA Maxi Boråskampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8801043150620

Tyck till