Primat

Brajlovic Sudjuk Vitlök Kallrökt

Brajlovic · 300 g

Billigast 84 kr på ICA Kvantum Sannegården · 254 kr/kg

Du sparar 25 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

72 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Sannegården↗ Göteborg · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 330 g pris 84 kr jämförpris 254 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Bäckebol↗ Hisings Backa · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 330 g pris 84 kr jämförpris 254 kr/kg
  3. 3 ICA Majorna↗ Göteborg · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 330 g pris 85 kr jämförpris 257 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Bäckebol↗ Hisings Backa · pris ändrat förra veckan pris 88 kr jämförpris 293 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Backaplan↗ Göteborg · pris ändrat förra veckan pris 88 kr jämförpris 293 kr/kg

67 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

83 kr84 krjuliaugsep83,90 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Sannegården83 kr84 krjuliaugsep83,90 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Sannegården
ICA Kvantum Sannegården

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 9120018530922

Tyck till