Primat

Scan Picnicbog på Coop Sveg

SCAN · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Sveg↗ Sveg · pris ändrat förra veckan pris 93 kr jämförpris 76 kr/kg

Lägst pris i landet

158 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

152 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

85 kr88 kr91 kr94 krjuliaugsepKampanj 85,28 kr · 16 sep–21 sep · Coop Sveg85,28 kr · 14 sep–16 sep · Coop Sveg92,66 kr · 16 sep–28 sep · Coop Sveg85 kr88 kr91 kr94 krjuliaugsepKampanj 85,28 kr · 16 sep–21 sep · Coop Sveg85,28 kr · 14 sep–16 sep · Coop Sveg92,66 kr · 16 sep–28 sep · Coop Sveg
Coop Svegkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Sveg · Ljusnegatan 12 · 84233 Sveg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2320052200004 · Alla butiker med varan

Tyck till