Primat

Hemköp Ellös

Rosenlundsvägen 51, Ellös · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 20:00 Alla dagar 08:00–20:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−54 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Ellös
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −54 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Ellös
Pane Napoletano −54 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Mezze ManicheEgg Noodles−43 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Ellös
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Texmex Riven 29% −44 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Tyck till