Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Ellös

63 erbjudanden just nu · Ellös · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−54 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Ellös
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −54 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Ellös
Mezze ManicheEgg Noodles−43 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Ellös
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Texmex Riven 29% −44 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Pak Choi Klass 1 −40 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 30 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Large Trosskydd −40 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 25 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ellös
Nudlar Udon −39 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 25 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Norvegia Mild −38 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 73 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Apple Fresh −37 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 48 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Ellös
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Havregryn −35 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 20 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Juice Apelsin −34 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 30 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Ellös
Speed Clean −33 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 60 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Ellös
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Panko −27 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 20 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Laxburgare 2-pack −26 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 41 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Pesto Genovese −26 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 30 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 21 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Sweet Chili Sauce −19 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 31 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Ellös
Teriyaki Sauce −19 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 37 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Ellös
Helgbukett −7 % ↗

Helgbukett

1 st

129 kr ordinarie 139 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ellös
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ellös
Tyck till