Primat

Hemköp Uppsala Västertorg

Västertorg 3, Uppsala · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Mån–fre 07:00–22:00 Lör–sön 08:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −75 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Sharon −60 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 15 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−29 till −56 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
GochujangRed Curry Paste−28 till −37 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Tyck till