Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Uppsala Västertorg

64 erbjudanden just nu · Uppsala · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −75 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Sharon −60 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 15 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−29 till −56 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
GochujangRed Curry Paste−28 till −37 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Norvegia Mild −36 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 70 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Apple Fresh −35 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 46 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Large Trosskydd −35 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 23 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Nudlar Udon −34 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 23 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Tomatsoppa Mustig −33 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 30 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Speed Clean −32 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 59 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Havregryn −31 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 19 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Juice Apelsin −29 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Crispy Chili In Oil −27 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 55 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Naan Bread Original −27 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 34 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Laxburgare 2-pack −26 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 41 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pesto Genovese −26 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 30 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pak Choi Klass 1 −24 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 24 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Präst Mild Skivad −21 % ↗

Präst Mild Skivad

GARANT · 150 g

22 kr ordinarie 28 kr

147 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Barista Havredryck −21 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Panko −19 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Kebabsås Vit Mild −16 % ↗

Kebabsås Vit Mild

GARANT · 250 ml

20 kr ordinarie 24 kr

80 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Panaeng Curry Thai −14 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 41 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Sweet Chili Sauce −14 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 29 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Original Mellanrost −13 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 86 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Helgbukett ↗

Helgbukett

1 st

129 kr 129 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Uppsala Västertorg
Tyck till