Primat

Hemköp Hässelby Strand

Maltesholmstorget 6, Hässelby · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Alla dagar 07:00–23:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −71 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −61 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Sharon −47 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Ultra Zero Sugar −40 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 20 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pak Choi Klass 1 −36 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 28 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Tyck till