Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Hässelby Strand

68 erbjudanden just nu · Hässelby · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −71 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −61 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pane Napoletano −52 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 21 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Sharon −47 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Ultra Zero Sugar −40 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 20 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pak Choi Klass 1 −36 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 28 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
GochujangRed Curry Paste−24 till −36 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Norvegia Mild −35 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 69 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Apple Fresh −35 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 46 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Large Trosskydd −35 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 23 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Havregryn −31 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 19 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Nudlar Udon −31 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 22 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Speed Clean −30 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 57 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Juice Apelsin −29 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Tomatsoppa Mustig −28 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 28 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Klassisk Mandel −26 % ↗

Klassisk Mandel

DAZZLEY · 6 st

35 kr ordinarie 47 kr

6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Crispy Chili In Oil −26 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 54 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Laxburgare 2-pack −25 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 40 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Naan Bread Original −24 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 33 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pesto Genovese −24 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 29 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Blandfärs 21% −22 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 77 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Präst Mild Skivad −21 % ↗

Präst Mild Skivad

GARANT · 150 g

22 kr ordinarie 28 kr

147 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Barista Havredryck −21 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Panko −16 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 19 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Kebabsås Vit Mild −16 % ↗

Kebabsås Vit Mild

GARANT · 250 ml

20 kr ordinarie 24 kr

80 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Original Mellanrost −13 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 86 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Panaeng Curry Thai −12 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 40 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Sweet Chili Sauce −9 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 27 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Helgbukett ↗

Helgbukett

1 st

129 kr 129 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hässelby Strand
Tyck till