Primat

Hemköp Stockholm Jungfrugatan

Jungfrugatan 53, Stockholm · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 06:55 Alla dagar 06:55–23:05

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−67 till −80 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Sharon −80 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 30 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Koriander Klass 1 −72 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 18 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pane Napoletano −64 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 28 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
GochujangRed Curry Paste−46 till −60 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pomodoro Mozzarella −60 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 38 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−33 till −60 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Mezze ManicheEgg Noodles−52 till −57 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Tyck till