Primat

Veckans erbjudanden på Hemköp Stockholm Jungfrugatan

65 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−67 till −80 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Sharon −80 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 30 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Koriander Klass 1 −72 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 18 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pane Napoletano −64 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 28 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
GochujangRed Curry Paste−46 till −60 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pomodoro Mozzarella −60 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 38 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−33 till −60 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Mezze ManicheEgg Noodles−52 till −57 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pak Choi Klass 1 −55 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 40 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Texmex Riven 29% −54 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 33 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Ultra Zero Sugar −54 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 26 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Havregryn −53 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 28 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Coconut Milk Original −52 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 25 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Panko −50 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 30 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pågenlimpan −49 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 43 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Tomatsoppa Mustig −47 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 38 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Juice Apelsin −47 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 38 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Barista Havredryck −46 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 28 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Apple Fresh −45 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 55 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Präst Mild Skivad −45 % ↗

Präst Mild Skivad

GARANT · 150 g

22 kr ordinarie 40 kr

147 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Norvegia Mild −44 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 80 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Speed Clean −43 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 70 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pesto Genovese −42 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 38 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Värmeljus 4H Vanilla −40 % ↗

Värmeljus 4H Vanilla

BOLSIUS · 18 st

30 kr ordinarie 50 kr

1,66 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Laxburgare 2-pack −40 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 50 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Crispy Chili In Oil −35 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 61 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Large Trosskydd −35 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 23 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Nudlar Udon −34 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 23 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Kebabsås Vit Mild −33 % ↗

Kebabsås Vit Mild

GARANT · 250 ml

20 kr ordinarie 30 kr

80 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Pärlsocker −32 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 24 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Blandfärs 21% −29 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 84 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Sweet Chili Sauce −28 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 35 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Naan Bread Original −27 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 34 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Panaeng Curry Thai −26 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 47 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Klassisk Mandel −26 % ↗

Klassisk Mandel

DAZZLEY · 6 st

35 kr ordinarie 47 kr

6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Original Mellanrost −20 % ↗

Original Mellanrost

GEVALIA · 200 g

75 kr ordinarie 94 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Nötfärs 12% Sverige −20 % ↗

Nötfärs 12% Sverige

Garant · 800 g

119 kr ordinarie 149 kr

149 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Kanelbulle 1-p −17 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 6 kr

56 kr/kg

Stockholm Jungfrugatan
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Bryggkaffe Mellanrost −13 % ↗

Bryggkaffe Mellanrost

GARANT EKO · 450 g

60 kr ordinarie 69 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Helgbukett ↗

Helgbukett

1 st

129 kr 129 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Jungfrugatan
Tyck till