Primat

ICA Nära Grisslehamns Livs

Grisslehamnsvägen 691, Grisslehamn · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar i morgon 09:00 Mån–fre 09:00–18:00 Lör 09:00–17:00 Sön 10:00–16:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Pommes fritesPommes strips−50 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 33 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Vetemjöl −40 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 26 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Mango Fryst −39 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Nötfärs Färsk −39 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 80 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−38 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 34 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Original −37 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 142 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−31 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 57 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Tyck till